Böcek İlaçlama

BÖCEK İLAÇLAMA

Böcek ilaçlama firmamız İstanbul başta olmak üzere Bursa Kocaeli illerinde de hizmet vermekteyiz . Böcek İlaçlama hizmetimizden faydalanmadan önce önce mutlaka evde bulunan açık gıdaları  kaldırmanız gerekmektedir. Böcekler gün geçtikçe hızla çoğalmaktadır. Bu yüzden elinizi çabuk tutup biran önce Böcek İlaçlama yaptırmanız gerekir.Böcek ilaçlama firmamız İstanbul başta olmak üzere Bursa Kocaeli illerinde de hizmet vermektedir .İstanbul’da bulunan böcekler hamam böceği,karafatma,gümü böceği,salyangoz,kertenkele,pire,bit,tahta kurusu,tahta kurdu  ve yılan gibi haşere ve sürüngenlerdir. Bunlardan kurtulmak ve bilgi almak için Eva Böcek İlaçlama firmamızdan destek alabilirsiniz.İlaçlama firmamız 2004 yılında İstanbul da hizmet vermeye başladık .

 İSTANBUL İLAÇLAMA FİRMALARI

Bizi tercih eden fabrika sahipleri,restaurant sahipleri,ev,iş yeri ve otel sahipleri uygun Böcek İlaçlama servisinden  yararlanabilirler.Açık ve kapalı alanlarda dikkat edilmesi gereken kurallar vardır.Hizmet alacağınız firmaların Sağlık Bakanlığında onaylı  İlaçlama  İzni Olan Firmalar olmasına dikkat edilmeli ve mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Apartman İlaçlama yapılırken kokusuz yapılması gerekmektedir.Fare ilaçlaması için mutlaka kokulu ilaçlama yapılması gerekir ve yapılan ilaçlamadan sonra en az  yarım saat bina içinde gezilmemelidir.Ayrıca 3 gün boyunca merdivenlerin yıkanmaması gerekir. Bunu yapmadığınız taktirde kendi sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz .Böceklerle mücadele etmeden bina ve daire içindeki yarık ve çatlak yerlerin mutlaka kapatılması  gerekiyor. Kapatılamayan yerler neticesinde yapılan Böcek İlaçlamasından netice alınmaz ve dışarıdan gelen  haşereleri kontrol etmek hayli zor olur.Evde kullanılan tüp çevresi,mutfak dolapları altı,kapı önlerinde biriken çöp gibi yerlerde  böcek türemesi mutemeldir.Kömürlük ve bodrum katlarında oluşan böcekler ve fareleri önlemek adına öncelikle bu alanları temiz tutmak gerekiyor.Temiz tutmadığınız taktirde üremeye ve beslenmeye yardımcı olacağınızı unutmayınız .Bu alanların sürekli temiz tutulması gerekiyor.

UZMAN İLAÇLAMA

 

Uzman İlaçlama 2004 Yılından bu yana İlaçlama sektöründe Kendimizi kanıtlamış ve bir çok firmalara Periyodik İlaçlama yapan firmayız.Uzman İlaçlama Firması olarak % 100 Garanti İlaçlama ve kesin sonuçlar veriyoruz . Uygun ilaçlama yaptırma imkanını sizlere sunuyoruz.Sağlık Bakanlığında onaylı herhangi yan etkisi olmayan ilaçlama ve Uzman ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Böcek İlaçlama Firması olarak müşteri memnuniyeti her zaman öncelik bizim için ön plandadır.Uzman İlaçlama bizim asıl görevimizdir. Bu yüzden ev ve  ofis  2. İlaçlama hizmetimiz ücretsizdir.Haşeresiz ve kemirgen siz bir hayat için mutlaka Böcek ilaçlama yapılması gerekmektedir. Periyodik İlaçlama hizmeti almak  için   7/24 saat  araya bilirsiniz.

 İlaçlama

KEMİRGEN  İLAÇLAMA

Kemirgen ilaçlama servisimiz  İstanbul’un tüm semtlerine ,ev ve  işyeri,açık ve kapalı alan farketmeksizin  sorunlarınıza çözüm sunmaktadır.Ekibimiz fare ilaçlama işlemlerimizin yanı sıra ilaçlama işlemi haricinde size almanız gereken önlemleride tarafınıza iletmektedir.Yaşam alanlarında günlük işlerinize devam ederken kemirgen ilaçlama işlemi yapılabilir.Evden ayrılmaznıza veya işyerinizi kapatmanıza gerek kalmadan  yaşadığınız kemirgen  sorununa çözüm bulmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.