Hakkımızda

 

Eva böcek ilaçlama’ya Hoşgeldiniz.

2004 yılından beri ilaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek üzere kurulmuştur. eva böcek ilaçlama olarak insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilecek haşerelere karşı ziraat mühendislerimizin özel olarak hazırladığı ilaçlar ile müdahale etmekteyiz.

Hizmet kalitemizin temelini müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Böcek ilaçlama sektöründe lider kuruluşlar arasına girmeye başarmış ve bu konudaki kalitesini kanıtlamış bir şirketiz.

Firmamız  WHO  dünya sağlık teşkilatı’nın gelişmelerini takip eden ve uygulayan sağlık ve tarım  bakanlığından yetkili ruhsatlara sahip konusunda profesyonel bir kuruluştur.

Haşere kontrol konusunda hizmet sektöründe tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak EVA  Böcek kontrol moderm hizmetlerini uzman ekipmanların özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadrosuyla ilaçlama alanındaki profesyonel bilgisini ve tecrübesini müşterilerine sunmaktadır.

eva böcek ilaçlama yaptığı  işin her zaman arkasındadır

Bizi biz yapan değerler;
En Güvenilir En Kaliteli En ekonomik ilaçlama En garantili sonuç yer almaktadır.
İş yerleriniz’ de evinizde, veya herhangi bir yaşam ortamınızda haşere problemleriniz varsa eva böcek ilaçlama şirketine güvenebilirsiniz.
İlaçlama sektörünün ihtiyaçlarını kaliteli ilaç ve eğitimli personeller ile karşılamak adına yola çıktık.
İlaçlama ile ilgili sektördeki açıkları ve eksiklikleri gidermek üzere 10  yıldır bu alanda hizmetimiz devam etmekte ve gün geçtikçe kalitemize yeni değerler katmaktayız.