Dikkat

Ücretsiz ilaçlama

Ücretsiz ilaçlama servisimiz sadece ev & ofisler için geçerlidir. Şikayet oluştuğu takdirde 3 ay geçerli ilaçlama servisimizi arayabilirsiniz.. Depo,bina,site,bahçe,çatı katı ve villa,fabrikalar’da ikinci ilaçlamamız %30  indirim uygulamaktadır.Fırın,pastane,restoran,market,lokanta ve imalathanelerde sözleşmeli ve aylık periyodik  ilaçlama yapılmaktadır….

 Evde yapılması gerekenler

Mutfak malzemelerini ilaçlama öncesi toplamadıysanız , ilaçlama sonrasında mutlaka yıkamanız gerekmektedir. pire ,bit,tahta kurusu gibi haşereler için ilaçlama yapılmışsa nevresimleri ve çocuk kıyafetleri mutlaka dezenfekte gerekmektedir…

Evde İlaçlama

İlaçlama yapılan yerde kesin netice alınması için aynı gün ıslak temizlik yapılmamalıdır.Evde emekleyen çocuk varsa kesinlikle çocuğun dokunabileceği alanlar temizlenmelidir.

Birkez İlaçlama Neden Yetersizdir

Pire, hamam böceği, tahta kurusu, bitki biti gibi haşereler için bazı durumlarda bir ilaçlama yeterli olmayabilir. 14 gün sonra ikinci ilaçlama gerekebilir. İkinci ilaçlama yumurtadan çıkan haşereler içindir.(İkinci ilaçlama haşerelerin çok fazla olduğu durumlarda bitki biti haşeresinde ilaçlanan yerin hemen temizlenmesi durumunda ve haşerenin yumurtalama döneminde geçerlidir.

İlaçlama Garantisi

Evler için ilk ilaçlamadan sonra garanti verilir. ama uzmanlarımızın verdiği talimatlara uyduğunuz sürece ve sorunun devam etmesi durumunda evlere ücretsiz servis gönderilir.

ULV Makinayla Kokulu İlaçlama

ULV  kokulu ilaçlama püskürtme ve dumandan dolayı bütün daireye büyük etki sağlar. ulv ilaçlama yapılmadan önce açıkta gıda ve yiyecek bulunmaması ve çocuklara ait eşyalar mutlaka ortadan kaldırılması gerekir..minimum 3 saat kapalı kalınması gerekiyor ve 1 gün boyunca ıslak temizlik yapılmayacaktır böcek yoğunluğu olduğu zaman .ulv püskürtme ,uygulaması yapılacaktır.

kokusuz ilaçlama

kokusuz ilaçlama: pompa siztemiyle yapılan ilaçlamaya kokusuz ilaçlama denir.minimum 1 saat kapalı kalması gerekiyor açıkta olan gıdaları ve çocuk oyuncakları ortadan kaldırmak gerekmemektedir

Jel ilaçlama nasıl yapılıyor

Jel ilaçlama yapılması durumunda , ilaçlama öncesi ve sonrasında hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Jel ilaç görünmeyen yerlere sürülen ilaç türüdür. Bu nedenle temizliğe gerek yoktur. Evcil hayvanlara ve çocuklara kesinlikle zarar vermeyen doğal bir üründür.jel ilaçlama hamam böceği,karafatma ve kalorifer böceği türleri için çok etkilidir jel ilacı yiyen haşereler yuvasına gittiği zaman yuvadaki tüm haşereler ölür. minimum 10 gün içinde tamamen sonuç alınır.

Böcek İlaçlama Garantisi

Size verilecek tüm döküman ve evrakları mutlaka saklayınız.saklamadığınız sürece ücretsiz uygulama yapılamayacaktır . İlerleyen zamanlarda sizin yada dostlarınızın ihtiyaçları olabilir. 3 ay  geçtikten sonra bu evrakları göstermeniz durumunda indirim uygulanacaktır.

İstanbul İlaçlama Firması

Jel, kokulu, kokusuz, sıvı,fare istasyonu ve periyodik vs. gibi ilaçlamalarda kesin sonuç almak istiyorsanız ve zararlı haşere türleri ile karşılaşmak istemiyorsanız düzenli ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. İstanbul ilaçlama firmamız ile görüşerek tüm haşerelere son verebilirsiniz. Uygun periyodik  ilaçlama konusunda profesyonel ekiplerimiz  size en iyi çözümü sunmaktadır.

İstanbul İlaçlama Şirketi

İstanbul İlaçlama şirketi olarak zararlı haşere türlerine kullandığımız özel ilaçlama teknikleri ve sağlık bakanlığı onaylı kullandığımız böcek ilaçları ile zaralı haşeretürleri  ilaçlama garantisini vermekteyiz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>